Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności


Trzy świetlice, dwa projekty

15 paź 2018

Energetycznie, ciekawie i z dużym zaangażowaniem spędzamy wspólnie czas. Tym razem w trzech świetlicach wiejskich w Rzęśnicy, Darskowie i Stawnie. Rozpoczęliśmy objazdową wystawą prac uczestników warsztatów, pn. AKCJA SZABLON dofinansowaną z programu Działaj lokalnie. Dzięki współpracy z Chrześcijańską Służbą Charytatywną uczestniczyliśmy w warsztatach międzykulturowych dotyczących ekologii i ochrony środowiska.

czytaj więcejI POWIATOWE SPOTKANIE ŚRODOWISK KRESOWYCH

12 paź 2018

4 października 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu odbyło się I Powiatowe Spotkanie Środowisk Kresowych, którego pomysłodawcą był prezes Stowarzyszenia Środowisk Kresowych, p. Wojciech Chmiel. Konferencję naukową otworzyli Starosta Drawski, Stanisław Kuczyński i dyrektor szkoły, Beata Miszewska-Kozłowska. Gośćmi uroczystości byli przedstawiciele władz samorządowych powiatu i miasta, wicestarosta Jacek Kozłowski oraz burmistrz Krzysztof Zacharzewski, a także dowódca 2 Brygady Zmechanizowanej, płk. dypl. Arkadiusz Szkutnik wraz z żołnierzami, dyrektorzy szkół powiatowych wraz z uczniami, członkowie Uniwersytetu III Wieku oraz członkowie Stowarzyszenia Kresowiaków w Złocieńcu.

czytaj więcej


Informacja

12 paź 2018

Gmina Złocieniec złożyła w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie wniosek o dofinansowanie w formie dotacji zadania pn. Opracowanie dokumentacji technicznej na przebudowę systemu grzewczego budynków lub ich części 6 świetlic wiejskich z terenu gminy Złocieniec.

czytaj więcej


Zawiadomienie o LIII Sesji Rady Miejskiej w Złocieńcu

12 paź 2018

Zawiadamiam uprzejmie, że na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2018 r. poz. 994, poz. 1000, poz. 1349 i poz. 1432) – zwołuję LIII Sesję Rady Miejskiej w Złocieńcu, która odbędzie się 25 października 2018 roku o godz. 14.00 w sali Złocienieckiego Ośrodka Kultury (ul. Wolności 6).

czytaj więcej


MISTRZOWIE POWIATU DRAWSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH Z LO W ZŁOCIEŃCU

12 paź 2018

Przy Stadionie Miejskim w Złocieńcu, w dniu 5 października 2018 roku, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, w których w kategorii chłopców mistrzami, a w kategorii dziewcząt wicemistrzyniami zostali uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Złocieńcu.
 

czytaj więcej


XVII Biegi Papieskie

10 paź 2018

Parafia Wniebowzięcia NMP w Złocieńcu, UKS Traper Złocieniec oraz MKS Junior Złocieniec zapraszają do udziału w XVII Biegu Papieskim. Szczegóły na plakacie oraz w regulaminie biegu.

czytaj więcejHarcerski Start 2018

08 paź 2018

Słoneczna pogoda towarzyszyła harcerzom ze Związku Drużyn Pojezierza Drawskiego podczas Harcerskiego Startu 2018 w dniach 29-30 września. Harcerze z Piecnika, Połczyna Zdroju, Pomierzyna i Złocieńca spotkali się, by się integrować, upowszechniać zdrowy styl życia i aktywność fizyczną, poznawać i zgłębiać zasady bezpiecznego zachowania na drodze i wodzie, dobrze się bawić i doskonalić, promować harcerstwo.

czytaj więcej


 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia