Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności


PRAKTYCZNY WYMIAR INFORMATYKI

12 gru 2018

05 grudnia 2018 r. uczniowie klasy III b LO z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu wzięli udział w konferencji „Praktyczny wymiar informatyki - cyberbezpieczeństwo, programowanie, produkcja” zorganizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Wałczu.

czytaj więcejOświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w 2018 r.

11 gru 2018

Burmistrz Złocieńca przypomina przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku złożenia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w 2018 r. w prowadzonym punkcie sprzedaży oraz o wniesieniu opłaty na 2019 rok za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.
Termin złożenia oświadczenia oraz wniesienia I raty lub całości opłaty upływa z dniem 31 stycznia 2019 r.

czytaj więcej


Impreza Mikołajowa w Stowarzyszeniu "Radość z życia"

10 gru 2018

Święta tuż, tuż, a dla podopiecznych Stowarzyszenia „Radość z życia” w Gudowie grudzień, to czas pełen radości i miłych niespodzianek.Jedną ze świątecznych tradycji jest impreza mikołajkowa, która organizowana jest w hali Szkoły Podstawowej Nr 2 w Drawsku Pomorskim.

czytaj więcejMyśliwskie gotowanie

07 gru 2018

1 grudnia 2018 roku w siedzibie Koła Łowieckiego Żbik-Budowo myśliwi, sympatycy łowiectwa oraz zaproszeni goście celebrowali myśliwski obyczaj kulinarny - myśliwskie gotowanie

czytaj więcej


Mikołajki w Szkole Podstawowej nr 1

07 gru 2018

Tradycją już w naszej szkole stały się obchody święta Mikołaja na sportowo. Nie inaczej było też dzisiaj. Organizacją zawodów zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego pani Iwona Sawościanik i pan Łukasz Piórkowski oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Wiesława Waloryszak. Uczniowie przebrani na czerwono, podzieleni na 6 grup wiekowych, w każdej grupie po trzy klasy uczestniczyli w rywalizacji związanej z dzisiejszym świętem. Odpowiadali na pytania z wiedzy o Mikołaju, zawieszali bombki na choince, układali mikołajkowe puzzle, naśladowali Mikołaja wchodząc przez komin, jeździli na nartach i toczyli śniegowe kule. Na koniec każdy zespół musiał zaprezentować okrzyk lub rymowankę związaną z Mikołajem. Wszyscy byli świetnie przygotowani. Każda klasa otrzymała od Mikołaja słodki upominek i pamiątkowy dyplom.

czytaj więcej


Zawiadomienie o LVI Sesji Rady Miejskiej w Złocieńcu

06 gru 2018

Zawiadamiam uprzejmie, że na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2018 r. poz. 994, poz. 1000, poz. 1349 i poz. 1432) – zwołuję LVI Sesję Rady Miejskiej w Złocieńcu, która odbędzie się 20 grudnia 2018 roku o godz. 13.00 w sali Złocienieckiego Ośrodka Kultury (ul. Wolności 6).

czytaj więcej


Kampania „Biała wstążka”

06 gru 2018

Jak co roku gmina Złocieniec włączyła się w kampanię „Biała wstążka” organizowaną przez Starostę Drawskiego oraz jednostki organizacyjne pomocy społecznej Powiatu Drawskiego i Komendę Powiatową Policji w Drawsku Pomorskim. W dniu 3 grudnia br. burmistrz przypiął symboliczne białe wstążki pracownikom urzędu. Kampania mająca na celu zatrzymanie przemocy wobec kobiet.

czytaj więcej


 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia