Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Bracia ze złocienieckiego Gimnazjum finalistami Mistrzostw Polski w kajakarstwie.

31 sie 2016

Mimo wakacji bracia ze złocienieckiego Gimnazjum Nr 2  nie próżnują, mowa tu o Emilu i Noelu Czepe. Z przyjemnością informujemy, że Noel zdobył brązowy medal w konkurencji C1 500m Juniorów młodszych, podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży- MPJM i Mistrzostwach Polski Juniorów w Poznaniu w dn. 11-14.08.2016r., natomiast Emil wywalczył srebro w konkurencji K1 młodzików na dystansie 2000 m podczas Mistrzostw Polski Młodzików, które odbyły się w Bydgoszczy w dn. 19-21.08.2016 r.

czytaj więcej


Księgarnia book book zgromadziła tłumy czytelników w dniu otwarcia

28 sie 2016

W dniu 27 sierpnia br. odbyło się uroczyste otwarcie księgarni book book.  Otwarcie przyciągnęło tłumy czytelników ze Złocieńca oraz sąsiednich miejscowości.  W otwarciu uczestniczyli znakomici goście między innymi: Roman Czejarek dziennikarz, radiowiec, pisarz, fotograf, konferansjer od wielu lat szef Lata z Radiem, autor książek o Szczecinie, który opowiadał o historii „Lata z radiem”, Nina Majewska-Brown absolwentka wydziału polonistyki na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, autorka książek, która poprowadziła warsztaty kulinarne „Słodka Chwila” oraz Wioletta Piasecka autorka książek dla dzieci, zabrała najmłodszych w świat gier, zabaw i konkursów. To już trzecie spotkanie organizowane przez złocieniecką księgarnię (w ciągu miesiąca działalności), które ma na celu promowanie czytelnictwa wśród mieszkańców naszego miasta. 

czytaj więcej
Zaproszenie na spotkanie informacyjne

24 sie 2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Szczecinku serdecznie zaprasza na  spotkanie informacyjne pn.: „Środa z funduszami na projekty B+R dla przedsiębiorców.”

czytaj więcej


Mistrzostwa Polski w żeglarstwie za nami

23 sie 2016

W dniach19-21 sierpnia br. na jeziorze Siecino odbyły się Mistrzostwa Polski PSKO w klasie  OPIMIST do lat 11 oraz Mistrzostwa Polski Puchar Starosty Drawskiego w klasie ISA 407 do lat 17, oraz ISA 407 OPEN.

czytaj więcej


Wyprawka szkolna

22 sie 2016

            W związku z realizacją rządowego programu „Wyprawka szkolna” w 2016r. Burmistrz Złocieńca wyznaczył termin składania wniosków o dofinansowanie zakupu podręczników na dzień 9 września 2016r.

czytaj więcej