Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności


Projekt "CZAD" - happening bezpieczeństwa

21 cze 2016

Zapraszamy do udziału w happeningu bezpieczeństwa pn. "Projekt CZAD" organizowanym przez Stowarzyszenie Żarek. W trakcie spotkania można otrzymać bezpłatnie czujnik czadu oraz obejrzeć wozy strażackie z OSP Złocieniec. Szczegóły na plakacie.

czytaj więcej


Noc Kupały

20 cze 2016

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu "Noc Kupały", która odbędzie się w dniu 24 czerwca 2016 r. o godzinie 21.30 w Złocieńcu na ul. Ślaskiej. Szczegóły na plakacie.

 

czytaj więcejI konferencja na temat projektu EKDUS

17 cze 2016

W dniu 13 czerwca br., w Teatrze „KANA” w Szczecinie w ramach projektu EKDUS - edukacja kulturowa dla umiejętności społecznych, odbyła się pierwsza konferencja dotycząca programu Bardzo Młoda Kultura (BMK) finansowanego przez Narodowego Centrum Kultury.

czytaj więcej


„O królewnie, piekarczyku i pieczeniu chleba”

17 cze 2016

We wtorek, 14 czerwca na scenie Złocienieckiego Ośrodka Kultury wielopokoleniowy teatr zagrał premierę spektaklu. W skład grupy wchodzi: grupa teatralna Dorośli, Impuls, Złote Cienie oraz Mieszanka Wybuchowa. Mimo dużej różnicy wieku, między artystami wytworzyła się specjalna więź, która zaowocowała wspaniałym spektaklem „O królewnie, piekarczyku i pieczeniu chleba”.

czytaj więcejGrad medali Trapera

15 cze 2016

11-12.06.2016 r. - lasy w okolicach Wałcza to tutaj  zawodnicy orientacji sportowej  z województw:  pomorskiego, kujawsko - pomorskiego, warmińsko - mazurskiego i zachodniopomorskiego, spotkali się żeby rozegrać VII i VIII rundę XXIII Mistrzostw Pomorza i Kujaw w BnO. Złocieniec reprezentowali zawodnicy UKS " TRAPER" którzy i tym razem udowodnili, że potrafią biegać i orientować się w terenie po mistrzowsku.

czytaj więcej