Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności


Nowa strona internetowa Złocieńca

07 mar 2016

Informujemy, że w dniu dzisiejszym została uruchomiona nowa strona internetowa Złocieńca http://zlocieniec.pl/
Na razie jest to wersja testowa co oznacza, że niektóre funkcje mogą być niedostępne. Stara wersja strony internetowej jest dostępna pod adresem http://zlocieniec.strony2.alfatv.pl/ Nowa dtrona jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Wszelkie sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania strony prosimy zgłaszać na um.promocja@zlocieniec.pl

czytaj więcej
Zadanie wykonane

07 mar 2016

Działanie w terenie skażonym to konkurencja, którą żołnierze z 2 Brygady zmechanizowanej rozpoczęli finałowy dzień zawodów użyteczno-bojowych plutonów zmechanizowanych i zmotoryzowanych na szczeblu 12 SDZ.

czytaj więcej


Partnerskie spotkanie ZFK

03 mar 2016

Uroczystym podpisaniem umów partnerskich zakończyło się spotkanie przedstawicieli Zachodniopomorskiego Forum Kultury, które rozpoczyna realizację wieloletniego programu Bardzo Młoda Kultura (BMK). Jest to program wspierania edukacji kulturowej poprzez pobudzanie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury. Projekt forum, pn. „EKDUS – edukacja kulturowa dla umiejętności społecznych”  zajął wysokie, trzecie miejsce w rankingu ogólnopolskich projektów dofinansowanych przez Narodowe Centrum Kultury.

czytaj więcejABC czyli jak założyć własną firmę

03 mar 2016

Drawskie Powiatowe Centrum Wspierania Przedsiębiorczości działające w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim wraz Polską Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) –instytucją wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „ABC przedsiębiorczości, czyli jak założyć własną firmę”.

czytaj więcej„Każdy jest młody w Teatrze Mody”

02 mar 2016

W miniony piątek, tj.25 lutego 2016 r. na uroczystości „Gala Działaj Lokalnie 2016 ” zorganizowanej przez Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” w Pałacu w Siemczynie, Teatr Mody zaprezentował zrealizowany w ramach programu „Działaj Lokalnie” projekt  pod tytułem „Każdy jest młody w Teatrze Mody”.

czytaj więcej