Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Zapraszamy do udziału w ankiecie LGD Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim

31 sty 2019

W związku z koniecznością przeprowadzenia monitoringu i ewaluacji Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej, która znajduje się tutaj =>> ANKIETAAnkieta jest anonimowa a jej wyniki posłużą wyłącznie temu, aby dostosować Lokalną Strategię Rozwoju do potrzeb mieszkańców i regionu i zrealizować badanie ewaluacyjne oceny wdrożenia Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim. Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

czytaj więcej


Rekrutacja do Przedszkola na rok 2019/2020

29 sty 2019

Na podstawie Zarządzenia Nr 13/2019 Burmistrza Złocieńca z dnia 11 stycznia 2019r. Dyrektor Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka w Złocieńcu informuje, że  od 1 do 18 lutego 2019 r.  trwać będzie rekrutacja do Przedszkola na rok 2019/2020. W w/w terminie należy składać wnioski o przyjęcie do Przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

dotyczy dzieci urodzonych w latach 2013, 2014, 2015, 2016

W dziale Rekrutacja na stronie www.przedszkole.vot.pl można pobrać wszystkie dokumenty  niezbędne w procesie rekrutacji. Dokumenty należy dostarczyć do przedszkola przy ul. Okrzei 4, pokój nr 49.

czytaj więcej


Blokada Drogi Krajowej Nr 20

29 sty 2019

Burmistrz Złocieńca informuje o organizowanym w dniu 1.02.2018r. (piątek) w godzinach 15:00-16:00  zgromadzeniu  na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu DK-20 z drogą powiatową Rzęśnica – Kosobudy.

 

 

czytaj więcej


Wiwat seniorzy

29 sty 2019

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. W Szkole Podstawowej w Nowym Worowie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stale wpisaną w repertuar imprez szkolnych.  Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla seniorów rodzin. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

czytaj więcej


Zostań trenerem piłki nożnej!

29 sty 2019

Interesujesz się sportem, lubisz piłkę nożną lub jesteś byłym zawodnikiem oraz posiadasz min. wykształcenie średnie – zostań trenerem piłki nożnej. Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza osoby zainteresowane zdobyciem uprawnień trenera piłki nożnej na kurs trenerski UEFA Grassroots C, którego rozpoczęcie  planowane jest -- w I kwartale 2019 roku (planowo od 16.02 br.) zajęcia będą się odbywały w ZSR w Świdwinie przy ul. Szczecińskiej.

czytaj więcejJANUSZ CHOMONTEK W SP W NOWYM WOROWIE

25 sty 2019

15-tego stycznia p. Janusz Chomontek, Mistrz Świata, rekordzista Księgi Guinessa w podbijaniu różnych rodzajów piłek, odwiedził Szkołę Podstawową w Nowym Worowie, demonstrując swoje umiejętności w żonglowaniu piłką. „Tylko dyscypliną, pracą, nauką i szacunkiem do nauczycieli dojdziecie do sukcesu” - mówił zwracając się do społeczności uczniowskiej. Oklaskom nie było końca, gdyż występ bardzo się podobał.

 tekst:  Justyna Cieplińska

czytaj więcej


Twój e-PIT od 15 lutego 2019 r. elektronicznie na Portalu Podatkowym podatki.gov.pl

25 sty 2019

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Drawsku Pomorskim zachęca wszystkich podatników do skorzystania z usługi „Twój e-PIT” lub do składania zeznań elektronicznie samodzielnie.

Korzyścią takiej formy rozliczenia jest otrzymanie zwrotu nadpłaty w terminie do 45 dni od dnia złożenia zeznania i pewność, że zeznanie będzie wypełnione poprawnie. Natomiast złożenie zeznania papierowo skutkować będzie otrzymaniem zwrotu nadpłaty w terminie do trzech miesięcy od złożenia zeznania i może wiązać się z możliwością popełnienia błędu, co skutkować będzie wezwaniem do urzędu skarbowego.

czytaj więcej
 • Panoramy 360
 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia


2019-03-01

PROGRAM OBCHODÓW


2019-03-05

PROGRAM OBCHODÓW