Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności


Noel Czepe z nominacją na Mistrzostwa Świata Juniorów

26 lip 2018

W dniu 20 lipca, w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, Noel Czepe, z rąk Prezesa Polskiego Związku Kajakowego – Tadeusza Wróblewskiego, odebrał nominację na Mistrzostwa Świata Juniorów w sprincie kajakowym, które odbędą się w Płowdiw w Bułgarii w dniach 27-29.07 2018r. Noel będzie się ścigał na osadzie C4, na dystansie 500m. Skład osady: Sebastian Aleksandrowicz, Kacper Bugajski, Adrian Kłos, Noel Czepe.
  

czytaj więcej


„Sekretne życie Drawy”

20 lip 2018

Cieszymy się bardzo ponieważ grupa „Twórcza Drawa” rozpoczęła realizację projektu „Sekretne życie Drawy”. Warsztaty malarstwa wielkoformatowego to pierwsze działania, które rozpoczęliśmy już od piątku 13 lipca. Uczestnicy warsztatów pracują na obrazach o wielkości 2x3 metry. Inspiracją jest rzeka, natura i przyroda.Podsumowaniem działań artystycznych będzie wernisaż wystawy, na który zapraszamy w środę 25 lipca o 18.00. Naszych prac szukajcie wysoko, ale nie w chmurach tylko na dachach infrastruktury turystycznej znajdującej się na polu biwakowym nad Drawą.

czytaj więcej


Gmina Złocieniec ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie zadania pn. Remont świetlicy wiejskiej w Kosobudach

20 lip 2018

 

Gmina Złocieniec ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie zadania pn. Remont świetlicy wiejskiej w Kosobudach – I etap  w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014 – 2020 na operację pt. Remont świetlicy wiejskiej w Kosobudach – etap I.

 

czytaj więcej