Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

XV akcja sprzątania rzeki Drawy

11 wrz 2017

W dniach 2,3 września 2017r. odbyła się kolejna akcja sprzątania rzeki Drawy zorganizowana przez Biuro Turystyczne „Mrówka”, przy wsparciu finansowym Gminy Złocieniec. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom.

czytaj więcej


Zakup samochodu dla Straży Miejskiej w Złocieńcu

11 wrz 2017

Gmina Złocieniec wzbogaciła się o nowy samochód i przyczepę do transportu łodzi dla Straży Miejskiej w Złocieńcu w ramach realizowanego zadania pt.: Zakup samochodu do prowadzenia patrolu ekologicznego dla Straży Miejskiej w Złocieńcu.

Zakup został współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na podstawie Umowy dotacji nr 2017D0563K zawartej dnia 19 lipca 2017 r. w Szczecinie, zmienionej Aneksem nr 1 do Umowy nr 2017D0563K zawartej dnia 19 lipca 2017 r. zawartym w dniu 17.08.2017 r.


 

 

czytaj więcej


Uczennice Andersa ukończyły kurs filmowy

08 wrz 2017

Wiosenno-letnią edycję kursu ukończyła Wiktoria Jarońska, Anna Krochmal, Marta Skrzypek i Kamila Szymkiewicz z obecnej klasy 2A LO. W ramach kursu uczniowie wykonywali działania z zakresu edukacji filmowej z wykorzystaniem technologii internetowych i komputerowych.

czytaj więcej


Rusza kolejna edycja "Szkoły Cukrzycy"

07 wrz 2017

W dniu 18 października rusza IV Edycja Złocienieckiej "Szkoły Cukrzycy".

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło w Złocieńcu informuję, że rozpoczyna nabór osób chętnych do uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych IV edycji "Szkoły Cukrzycy". Uczestnikiem Szkoły Cukrzycy może być każda osoba zainteresowana zdobyciem wiedzy o cukrzycy.

czytaj więcejZaproszenie na spotkanie

06 wrz 2017

dr Adam Bodnar zaprasza osoby działające w organizacjach społecznych na spotkania w województwie zachodniopomorskim. Rzecznik praw obywatelskich pragnie spotkać się z Państwem, aby porozmawiać o tym, jakie problemy występują w regionie, ale też o rzeczach dobrych, którymi warto się podzielić z innymi organizacjami w Kraju. Adam Bodnar uważa bowiem, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można się dowiadywać tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywtelskich. 

czytaj więcej
Zaproszenie na spływ kajakowy

06 wrz 2017

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Szczecinie zaprasza do udziału w kolejnym edukacyjnym spływie kajakowym organizowanym w ramach projektu LIFE13 NAT/PL/000009 LIFEDrawaPL Czynna ochrona siedlisk włosieniczników i udrożnienie korytarza ekologicznego zlewni rzeki Drawy w Polsce”/„Active protection of water-crowfoots habitats and restoration of wildlife corridor in the River Drawa basin in Poland”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach instrumentu finansowego LIFE+ oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

czytaj więcej • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia