Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności


„Bezpieczne i kolorowe ferie ze Strażą Miejską"

29 sty 2016

Jak co roku przed feriami odbyło się  spotkanie pod hasłem „BEZPIECZNE I KOLOROWE FERIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ”, dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Celem  było zapoznanie dzieci w ciekawy i praktyczny sposób z zasadami bezpieczeństwa w okresie zimowym – a w szczególności w czasie trwania ferii zimowych.

czytaj więcejInformacja dla właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane jedynie przez część roku na cele rekreacyjno-wypoczynkowe

29 sty 2016

Referat Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Złocieńcu zawiadamia o wprowadzeniu ryczałtowej stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane jedynie przez część roku na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

czytaj więcej
Znaleziono klucze

28 sty 2016

Znaleziono klucze w okolicach  "Gęsiej Łączki" nad jez. Siecino w Cieszynie.

Właścicieli kluczy prosimy zgłosić się po odbiór w Urzędzie Miejskim w Centrum Informacji Turystycznej w Złocieńcu (ul. Stary Rynek 6 )

czytaj więcejCały Złocieniec czyta dzieciom

27 sty 2016

Dnia 26. lutego w ramach akcji „Cały Złocieniec czyta dzieciom” gościliśmy w Bibliotece Publiczej w Złocieńcu grupy „Sarenki”, „Jelonki” i „Żbiki” z Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka, a bajkę „Idę do lekarza” z serii Tupcio Chrupcio czytała Jolanta Smulska – dyrektor Złocienieckiego Ośrodka Kultury.

czytaj więcej


Rekrutacja do szkoły podstawowej na rok szkolny 2016/2017

27 sty 2016

Burmistrz Złocieńca podaje do publicznej wiadomości harmonogram czynności, kryteria brane pod uwagę, dokumenty niezbędne do potwierdzania tych kryteriów oraz liczby punktów możliwe do uzyskania za poszczególne kryteria w postępowaniu rekrutacyjnym do klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Złocieniec.

czytaj więcej