Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Trzy godziny dla rodziny

06 wrz 2017

Zanim dogoni nas jesienna aura serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę 9 września do aktywnego uczestnictwa we wspólnej zabawie. "Trzy godziny dla rodziny" to spotkanie dla rodzin, dzieci i dorosłych.

 

czytaj więcej


Kolejny pies szuka właściciela

05 wrz 2017

Suczka około 2 lat do adopcji. Znaleziona w rejonie ul. Wyzwolenia 3 w Złocieńcu. Rasa mieszana, na szyi różowa obroża. Osoby chętne do adopcji proszone są o kontakt ze Strażą Miejską pod nr. tel 94 367 12 72 w godz. 8:00 - 15:00.

czytaj więcej


Dotacje na realizację zadania publicznego w zakresie sportu

05 wrz 2017

Wnioski – oferty o przyznanie dotacji na rok 2018 z budżetu gminy Złocieniec na realizację zadania publicznego w zakresie sportu na podstawie Uchwały Rady Miejskiej Nr LXIII/432/2010 z dnia 9 listopada 2010r. w sprawie warunków i trybu finansowania zadania własnego gminy Złocieniec w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjania rozwojowi sportu prosimy składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września br. .

Wnioski do pobrania i informacje znajdują się na stronie internetowej http://bip.zlocieniec.pl/dokumenty/3649

czytaj więcej


Informacja dla mieszkańców Darskowa w sprawie płatności podatków

05 wrz 2017

Burmistrz Złocieńca zawiadamia Mieszkańców sołectwa Darskowo, że w związku ze zmianą Sołtysa Sołectwa Darskowo, który będzie inkasentem podatków lokalnych w terminie późniejszym, należną III ratę podatku rolnego, leśnego i od nieruchomości oraz łącznego zobowiązania pieniężnego za 2017 rok, płatną do dnia 15 września 2017 roku, należy dokonywać bezpośrednio na rachunek bankowy gminy na indywidualne konto wskazane dla każdego podatnika w treści decyzji administracyjnej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Burmistrz Złocieńca

 /-/ Krzysztof Zacharzewski

czytaj więcej


Szczeniak do adopcji

04 wrz 2017

Pies znaleziony w rejonie ul. Lotników 1 w Złocieńcu, rasy mieszanej, maść podpalana, na szyi miał obrożę koloru niebieskiego.

Osoby chętne do adopcji proszone są o kontakt ze Strażą Miejską pod nr tel. 94 367 12 72
w godz. 8:00 – 16:00

czytaj więcej78 rocznica wybuchu II Wojny Światowej

01 wrz 2017

W dniu 1 września 2017r. w 78 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej o  godz. 12:00 delegacje przedstawicieli władz samorządowych, Wojska Polskiego, kombatantów, szkół, harcerzy, przedszkola oraz  spółek i jednostek gminnych złożyli kwiaty przy Pomniku "Żołnierza Polskiego" przy ul. Czaplineckiej, Pomniku "Ofiar Bolszewizmu i Faszyzmu" przy Placu 3 maja oraz przy Pomniku "W Hołdzie Poległym Żołnierzom" na złocienieckim cmentarzu.

czytaj więcejKonkurs „Wybieram wybory” o wyborach samorządowych.

01 wrz 2017

Znamy już szczegóły II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”. Państwowa Komisja Wyborcza na posiedzeniu w poniedziałek, 28 sierpnia przyjęła regulamin Konkursu. Będzie on poświęcony wyborom samorządowym, które odbędą się jesienią przyszłego roku.

czytaj więcej


Martyna Maciąg ze Złocieńca swoim śpiewem promuje Szczecińską Filharmonię

01 wrz 2017

Martynka uczy się śpiewu i gry na pianinie w Ognisku Artystycznym „Partes” w Złocieńcu. W marcu, pani Izabela Sitarska - trenerka wokalna, namówiła swoją uczennicę na udział w castingu organizowany przez Filharmonie Szczecińską. Udało się! Kilka prób, trochę przygotowań i już w kwietniu Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie, wspierana przez młodych wokalistów, nagrała płytę „I żyli długo i w Szczecinie.  

czytaj więcej


 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia