Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

XVI OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

13 cze 2017

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach, trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Biblioteka Publiczna w Złocieńcu obchody tego wyjątkowego tygodnia rozpoczęła manifestacją miłości do książek. Razem ze społecznością Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa oraz Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka wzięliśmy udział w akcji „Jak nie czytam! Jak czytam!”

czytaj więcejKonkurs na logo Programu Rewitalizacji dla Gminy Złocieniec

08 cze 2017

Burmistrz Złocieńca zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych z terenu gminy Złocieniec do wzięcia udziału w konkursie na logo Programu Rewitalizacji dla Gminy Złocieniec. Za pierwsze trzy miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe. Termin nadsyłania prac upływa 20 czerwca. Szczegóły w załączonym regulaminie.

czytaj więcej


Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym w Złocieńcu

07 cze 2017

W dniach 30-31 maja br. na Stadionie Miejskim w Złocieńcu odbyły się Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt. W zawodach wzięło udział 17 zespołów dziewcząt i 15 zespołów chłopców. Były to reprezentacje powiatowe. Zawody po raz czwarty zorganizował MKS „Junior” Złocieniec.

czytaj więcej
„Pocztówka z mojej miejscowości”.

07 cze 2017

W sobotę 27.05.2017 r. na Zamku w Świdwinie rozdano dyplomy i nagrody laureatom Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży. W przeglądzie udział wzięło 134 uczestników. Tematem wiodącym tegorocznego konkursu była „Pocztówka z mojej miejscowości”.W kategorii wiekowej 13-15 lat:Wyróżnienie otrzymała Katarzyna Susołowska. Instruktorem Kasi jest Pani Elżbieta Kordek.

czytaj więcej


Dzień Działacza Kultury

07 cze 2017

Z okazji Dnia Działacza Kultury wszystkich naszych złocienieckich twórców i osoby zaangażowane w życie kulturalne zaprosiliśmy na ognisko integracyjne. Przy blasku ognia nie zabrakło rozmów o kulturze, sztuce, ale i o normalnym, codziennym życiu. Nie mogło się obyć też bez wspólnego śpiewania, które zainicjowali nasi "Darskowiacy". Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie :)

czytaj więcej


Dzień dziecka 2017

07 cze 2017

Tegoroczny Dzień Dziecka to czas beztroskiej zabawy, ciekawych warsztatów i eksperymentów, w których miały okazję uczestniczyć wszystkie dzieci. W czterodniowym programie z okazji święta naszych pociech przygotowaliśmy teatralne, interaktywne spotkanie z Panem Kleksem oraz ZOKowską fotobudkę, która cieszyła się dużym powodzeniem. Dla miłośników kina przygotowaliśmy filmy ”Kacper i Emma na safari” oraz premierę „SMERFY: poszukiwacze zaginionej wioski”.

czytaj więcej • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia