Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Zagubiony jamnik szuka domu

05 wrz 2018

Straż Miejska w Złocieńcu zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela psa znalezionego na osiedlu Czaplineckim. Jest to pies domowy, rasy jamnik szorstkowłosy. Zwierze na szyi miało obrożę przeciwpchelną koloru zielonego. Piesek jest bardzo łagodny i przyjazny.

czytaj więcej


Witaj szkoło!

04 wrz 2018

W dniu 3 września 2018 r. w złocienieckich szkołach odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019.

czytaj więcej


79 rocznica wybuchu II Wojny Światowej

04 wrz 2018

W dniu 1 września 2018r. w 79 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej o  godz. 12:00 delegacje przedstawicieli władz samorządowych, Wojska Polskiego, kombatantów, szkół, harcerzy, oraz spółek i jednostek gminnych złożyli kwiaty przy Pomniku "Żołnierza Polskiego" przy ul. Czaplineckiej, Pomniku "Ofiar Bolszewizmu i Faszyzmu" przy Placu 3 maja oraz przy Pomniku "W Hołdzie Poległym Żołnierzom" na złocienieckim cmentarzu.

czytaj więcej


Uroczystość pożegnania pierwszych absolwentów żłobka

04 wrz 2018

 

Dnia 31.08.2018 r.  odbyła się uroczystość pożegnania pierwszych absolwentów złocienieckiego żłobka. Z tej okazji dla zaproszonych gości i rodziców z udziałem dzieci została przygotowana uroczystość. Dzieci zaprezentowały się w krótkim występie artystycznym. Miłym akcentem było wręczenie podopiecznym pamiątkowych dyplomów i upominków oraz złożenie gratulacji przez burmistrza Złocieńca Krzysztofa Zacharzewskiego

 

czytaj więcej


Systemy oświetleniowe LED w złocienieckich szkołach

04 wrz 2018

W dniu 24 sierpnia 2018 r. Burmistrz Złocieńca Krzysztof Zacharzewski podpisał umowę na dostawę i montaż systemów oświetleniowych opartych na technologii LED związanych z realizacją zamówienia pn.: Poprawa efektywności budynków szkół przy ul. I Dywizji WP 4A oraz przy ul. Czwartaków 2 w Złocieńcu poprzez wymianę oświetlenia wewnętrznego”

czytaj więcej


Budowa nawierzchni drogowej w ul. Jana Pawła II i Kresowiaków w Złocieńcu

31 sie 2018

W dniu 24 sierpnia 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Złocieńcu Burmistrz Złocieńca Krzysztof Zacharzewski podpisał umowę z Prezesem Zarządu spółki POL-DRÓG z Drawska Pomorskiego Panem Danielem Paluchem na budowę infrastruktury (droga asfaltowa i chodniki, sieć deszczowa i oświetlenie) na nowopowstałym osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Jana Pawła II i Kresowiaków.

czytaj więcej
KAWIARNIA DO WYNAJĘCIA

29 sie 2018

Dyrektor Złocienieckiego Ośrodka Kultury oferuje na wynajem pomieszczenie o powierzchni około 40 m2 pod działalność gospodarczą z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni. Pomieszczenie znajduje się na parterze Złocienieckiego Ośrodka Kultury przy ul. Połczyńskiej 6 w Złocieńcu. W tym budynku znajduje się sala widowiskowo-kinowa (kino MEWA – seanse od czwartku do niedzieli) dla 220 widzów oraz pracownie artystyczne ośrodka kultury, w których odbywają się zajęcia dla dzieci i dorosłych w okresie od września do czerwca (udział w zajęciach bierze ok. 200 osób). Podczas organizowanych imprez na terenie ZOK (koncerty, spektakle teatralne, festiwale, projekcje filmowe, prelekcje, konkursy, wystawy, itp.) kawiarnia cieszy się  dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Sala widowiskowo-kinowa wynajmowana jest przez instytucje zewnętrzne na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe (wraz z obsługą kateringową).

czytaj więcej


Zapraszamy do ZOK

29 sie 2018

Ruszyły zapisy na zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Złocienieckim Ośrodku Kultury na rok szkolny 2018/2019! Szczegóły znajdziecie Państwo na plakacie. 

czytaj więcej


 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia