Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności


Palmy i Pisanki Wielkanocne

07 kwi 2017

KONKURS  ‘’PALMY I PISANKI  WIELKANOCNE’’. KULTURA TRADYCJI WIELKANOCNYCH W POWIECIE DRAWSKIM

Do tegorocznego konkursu zostało zgłoszonych ok. 100 prac konkursowych
 

czytaj więcej


Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne

07 kwi 2017

6 kwietnia w sali widowiskowo-kinowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury odbyły się organizowane przez Bibliotekę Publiczną w Złocieńcu gminne eliminacje konkursu recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”.

czytaj więcej


Zjazd Absolwentów w Czaplinku

07 kwi 2017

Drodzy Absolwenci W 2017 roku szkolnym minie 50 lat od dnia, w którym pierwszy raz zadzwonił szkolny dzwonek, rozpoczynając piękna historię Liceum Ogólnokształcącego W Czaplinku. Trudno uwierzyć, że to taki szmat czasu. W roku 1967, z inicjatywy wielu osób i ówczesnej władzy, mimo wielu trudności powołano do życia samodzielną placówkę szkoły średniej, która po dziś dzień kształci i wychowuje ambitnych i mądrych ludzi.  Ta rocznica to wyjątkowa okazja, by wspomnieniami ożywić przeszłość. Przeżyjmy wspólne te chwile refleksji i wzruszeń. Wróćmy jeszcze raz do szkolnych ławek, do licealnych przyjaźni. 

Serdecznie zapraszamy Państwa na Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 30 września 2017r.

czytaj więcej


Osiągnięcia uczniów LO Anders na Powiatowej Gali Talentów

06 kwi 2017

Nagrodę specjalną ufundowaną przez „Usługi projektowe – Alicja Jędrzejewska” w imprezie zorganizowanej w Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim zdobyła Zuzanna Kałamarz (klasa 2B LO) za wykonanie fragmentu arii „Upiór w operze”. Wśród laureatów znalazł się również perkusista zespołu Whispers – Kamil Bijata (klasa 2B LO).

czytaj więcej
Uczniowie LO Andersa w Finale Powiatowej Olimpiady Zdrowia

06 kwi 2017

Już po raz 10. Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim uczcił Światowy Dzień Zdrowia „Finałem Powiatowej Olimpiady Zdrowia”. Do udziału w drużynowym konkursie zaproszono uczniów zespołów szkół ponadgimnazjalnych i młodzieżowego ośrodka wychowawczego powiatu drawskiego.

czytaj więcej


Wygrana zawodników z LO Andersa w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w sprinterskim i klasycznym biegu na orientację

06 kwi 2017

W Szczecinie podczas rozgrywanej rundy Mistrzostw Pomorza i Kujaw (1-2 kwietnia) sportowcy z klas mundurowych zdominowali kategorie młodzieżowe K-18, M-18 i elitarną K-20/21. Brązowy medal w sprincie biegu na orientację zdobyła Weronika Dołżycka (kat. „elita”) oraz Łukasz Szóstak (kat. M-18). W „klasyku BnO” brąz wywalczył ponownie Łukasz Szóstak oraz Sandra Barankiewicz. Największy sukces odniosła Kornela Sycz zdobywając srebrny medal mistrzostw w kat. K-20/21 („elita).  

czytaj więcej


16 Południk po raz III

05 kwi 2017

Tegoroczny Festiwal otworzyła wystawa wyjątkowych fotografii wspaniałego drawszczanina Leszka Paradowskiego "Na granicy światów realnych".

czytaj więcej


 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia