Złocieniec miasto z klimatem

Aktualności

Podziękowania dla senator RP Pani Grażyny Sztark

02 gru 2019

W dniu 28 listopada podczas Sesji Rady Miejskiej w Złocieńcu Burmistrz Złocieńca wspólnie z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Złocieńcu podziękowali Pani Grażynie Sztark za owocną współpracę z gminą Złocieniec, w związku z zakończeniem sprawowania mandatu Senatora RP.

 

 

 

czytaj więcejNIE ULEGAJ HEJTOWI - PROJEKT #DONTHEJT W ZSP ANDERSA W ZŁOCIEŃCU

29 lis 2019

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Anders w Złocieńcu jest szkołą w której realizowany jest Projekt #DONTHEJT.  Przedsięwzięcie to jest wspólną inicjatywą Uniwersytetu Szczecińskiego i Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Jego celem jest przeprowadzenie akcji profilaktycznych służących przeciwdziałaniu hejtowi i mowie nienawiści wśród młodzieży. Warsztaty wspólnie przygotowują i prowadzą przedstawiciele środowiska naukowego, studenci z Uniwersytetu Szczecińskiego oraz funkcjonariusze Policji w 30 zachodniopomorskich szkołach średnich. Projekt obejmuje 10 szkół w Szczecinie i 20 szkół w województwie zachodniopomorskim.

czytaj więcej


XXI Przegląd Twórczości Literackiej „Bajkowe spotkanie”

29 lis 2019

Dnia 28 listopada odbył się finał konkursu „Bajkowe spotkanie” organizowanego przez ‎Bibliotekę Publiczną oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury „Inspiracja”.‎ W konkursie wzięło udział 30 uczniów ze szkół podstawowych ze Złocieńca, Czaplinka, Mielenka, Drawska Pomorskiego i Kalisza Pomorskiego. Uczestnicy mieli za zadanie napisać bajkę, która poruszy serce każdego dziecka oraz wykonać do niej ilustracje.

 

czytaj więcej


Udany start Orientalistów

28 lis 2019

Na zakończenie sezonu startowego zawodnicy UKS „Traper” Złocieniec godnie reprezentowali naszą gminę na zawodach City Trail w Szczecinie. City Treil to cykl 5-io kilometrowych biegów przełajowych z wymagającymi, ale bardzo malowniczymi trasami, których pokonanie w doborowej obsadzie daje mnóstwo satysfakcji.

czytaj więcej


Fundacja Aktywnej Rehabilitacji w SP 1 w Złocieńcu

28 lis 2019

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji powstała w 1988 roku. Jej celem jest pomoc osobom z uszkodzeniami rdzenia kręgowego, poruszającym się na wózkach inwalidzkich w powrocie do aktywnego życia, nauki i pracy. Podstawową kompleksowego programu realizowanego przez Fundację są obozy szkoleniowe.

czytaj więcej


Przypomnienie o przetargu

27 lis 2019

Burmistrz Złocieńca ogłasza  I ustny  przetarg  nieograniczony na sprzedaż działki niezabudowanej  nr 93/21 położonej w obrębie 0006 miasta Złocieniec przy ul. Lipowej.

Działka zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dla działki  w Sądzie Rejonowym  w Drawsku Pomorskim prowadzona jest księga wieczysta  Kw nr KO1D/00004094/0.

 

czytaj więcej


Kartka dla 5-letniej Natalki!

26 lis 2019

„Natalka ma 5 lat. Lekarze zdiagnozowali u niej glejaka, nowotwór mózgu. – Nie ma żadnego takiego przypadku na świecie, nie ma nikogo, kogo udałoby się wyleczyć – mówi w rozmowie z naTemat Katarzyna Kostrzewa, mama dziewczynki. Trwa walka o każdy dzień życia dziecka, dlatego jej rodzina postanowiła, że Boże Narodzenie u nich w domu pojawi się wcześniej. Pomóc stworzyć świąteczną atmosferę może każdy, bo wystarczy tylko napisać świąteczną kartkę, na którą Natalka czeka.”

naTemat.pl

 

 

czytaj więcej


Teatr Muzyczny Rada

26 lis 2019

Teatr Muzyczny Rada powstał na Białorusi. Od samego początku istnienia podbił serca publiczności. Zespół ma na swoim koncie tysiące tras koncertowych na całym świecie. Soliści Teatru Rada są zwycięzcami najbardziej prestiżowych konkursów m.in. młodych wykonawców rosyjskiego romansu „Romansiada” w Moskwie.

czytaj więcej • Złocieniec - telewizja internetowa
 • Panoramy 360
 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia


2020-01-04

Koncert Noworoczny