Złocieniec miasto z klimatem

W ramach opracowywanego przez gminę Programu Rewitalizacji dla Gminy Złocieniec zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach organizowanych przez Złocieniecki Ośrodek Kultury pt. „Moje miasto - miasto moich marzeń - malujemy baner!”

Złocieniec - co w nim lubicie? co chcielibyście zmienić? co powinno tu powstać, zadziać się, zmienić?

Wszystkie osoby, które lubią rysować lub malować i chciałyby wyrazić swój stosunek do naszego miasta zapraszamy na warsztaty, podczas których przygotujemy projekt plakatu "miasta moich marzeń", wspólnie go namalujemy, a następnie zaprezentujemy go w przestrzeni publicznej naszego miasta.

Zapisy i szczegółowe informacje dostępne są u instruktorki Agnieszki Świerczek - tel. 605477293, email: a_swierczek@poczta.fm

Spotkanie informacyjne odbędzie się już w czwartek 22 czerwca o godz. 17.00 w sali baletowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury.

24 czerwca I warsztaty plastyczne

1 lipca II warsztaty plastyczne, malowanie banneru

3 lipca zawieszenie baneru na budynku Urzędu Miejskiego w Złocieńcu

 

                                                 

Gmina Złocieniec realizuje w ramach w ramach umowy o dofinansowanie nr WZS-POPT/30/2016 z Województwem Zachodniopomorskim z dnia 9 grudnia 2016 r. projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Opracowanie Programu Rewitalizacji dla Gminy Złocieniec. Celem projektu jest opracowanie Programu Rewitalizacji dla Gminy Złocieniec, który umożliwi realizację działań zmierzających do  odnowy społecznej, gospodarczej, kulturowej, przestrzennej i środowiskowej w gminie Złocieniec. Dofinansowanie projektu z UE  93 546,00 zł

Wpisany przez: Sebastian Kuropatnicki

 • Panoramy 360
 • Odpady
 • Newsletter
 • Kino Mewa
 • System Informacji Przestrzennej
 • Informacja turystyczna
 • Ciekawostki turystyczne
 • Program Rewitalizacji
 • Jezioro Tajemnic
 • Bonifikata dla młodych
 • Polskie trasy
 • 16 południk

Kalendarz


Nadchodzące wydarzenia


2018-04-20

Mayday-tatr